Milasspor Lokali’nde maç keyfi

2020-2021 futbol sezonunda ilçemizi Muğla Süper Amatör Küme Ligi’nde temsil edecek olan ilçemiz spor kulübü Yeni Milasspor, yıllar sonra yeniden kavuştuğu lokalinde futbolseverleri maç keyfinde buluşturdu.

20200914_milasspor_lokalilk_432e2.jpg

Kulüp Başkanı Öcal Yüksel ve yönetim kurulu üyelerinin gayretleriyle oluşturulan ve Milasspor’a kazandırılan Milasspor idari binası ile gelir amaçlı yapılan lokal, geçtiğimiz günlerde hizmete girdi.

Futbolseverler Milasspor Lokali’nde buluşuyor

Milasspor Kulüp Başkanı Öcal Yüksel yaptığı açıklamada, yeni sezonda Süper Amatör Küme Ligi’nde yine şampiyonluk ve BAL Ligi’ne yükselme mücadelesi yapacaklarını belirterek; “Bu mücadelede Milaslı tüm sporseverleri ve hemşerilerimizi yanımızda görmek istiyoruz” dedi.

Başkan Öcal Yüksel, başarıda rol oynayacak en büyük kıstasın spor tesisleri ve kulübün düzenli gelirleri olması gerekliliğini vurgulayarak; “Biz de bu amaçla önce Milasspor idari binası ve gelir amaçlı lokalimizi hizmete açtık ve tüm Milaslı sporseverlerden de destek bekliyoruz” dedi.

“Milasspor Lokali’nde futbolseverler özledikleri Süper Lig maçlarını, sosyal mesafe ve sağlık kuralına uygun olarak izleyebileceklerdir” diyen Başkan Öcal Yüksel, Süper Amatör Küme Ligi’nin başlaması kararını da beklediklerini söyledi.

20200914_milasspor_lokal1_e54a5.jpg

20200914_milasspor_lokal_1eaf2.jpg

Related Articles