Milasspor sevdalıları unutulmadı

Yeni Milasspor Amigosu İbrahim Alır, Milasspora gönül vermiş isimleri asla unutmayacaklarını ve vefat eden isimleri rahmetle andıklarını ifade etti.

20200924_spor_milassporlu_anmailk_b263b.jpg

Milasspor Amigosu ve Sevdamsın Yeni Milasspor Taraftarlar Derneği Üyesi Şeker lakaplı İbrahim Alır, sosyal medya yoluyla yaptığı açıklamada; “Mor Beyaz Yeni Milasspor’umuzun sevdalısı isimler aramızdan ayrılsalar da isimleri kalbimizde yaşamaya devam edecektir” dedi.

Amigo Şeker lakaplı İbrahim alır yaptığı açıklamasında; “Ağabeylerimiz Yeni Milasspor’un kurucu üyelerinden Avni Abbak, Ali Rıza Purma, Yılmaz Erek, genç kardeşlerimiz Serkan Emre ve Baro Ahmet Rüzgarkesen mor beyaz renklere gönül vermiş isimlerdi.

Milasspor’umuzun maçı olduğunda herkesten önce tribünleri doldururlardı. Onları çok özledik ama mor beyaz anılarımızda bizimle birlikte yaşamaya ve Milasspor’un maçı olduğunda tribünlerde yanımızda bizlerle birlikte olacaklarını bilmemiz en büyük tesellimizdir” diyerek, hayatlarını kaybeden Milasspor sevdalılarını rahmet saygı ve sevgiyle andıklarını söyledi.

20200924_spor_milassporlu_anma1_06b4c.jpg