Şampiyonluk kupasını aldı

Muğla Büyük Şehir Belediyespor Okçuluk Spor Kulübü sporcularından Emircan Haney, geçtiğimiz hafta sonu Antalya 100.Yıl Okçuluk Tesisleri’nde yapılan, 2020 Açık Hava Federasyon Kupası Okçuluk Şampiyonası’nda, makaralı yay erkekler grubunda şampiyon olarak Muğla’yı onurlandırdı.

20200914_okculuk_haney.ilkson_4f8c0.jpg

Okçuluk sporunun başarılı sporcusu ve Milli Takım sporcusu Emircan Haney’in elde ettiği şampiyonluk sonrasında Muğla Yatağan Bencik’te Okçuluk Spor Kulübü ve Tesislerinin kurulmasında, okçuluk sporunun Muğla ve Türkiye’de adının duyurulmasında büyük katkıları olan spor kulübünün antrenörü Dr. Ejder Sözen, elde edilen şampiyonluktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Emircan’ı kutladığını belirtti.

Antrenör Dr, Ejder Sözen sosyal medya yoluyla yaptığı açıklamada, elde edilen başarıların ve kazanılan şampiyonlukların tesadüfü olmadığını, uzun yılların bilgi ve birikiminden kaynaklandığını vurgulayarak; “Muğla’da okçuluk sporunu başarıyla temsil eden tüm sporcularımızı kutluyorum ve bizlere destek olanlara da teşekkür ediyorum” dedi.

340feac0-d997-4639-847c-e265fe639da7_fb304.jpg

Related Articles