Image

site_reklamı_mobil.jpgslideraltidonerli3.gif

Image

Nitelikli yağma suçuna ceza yağdı

Milas Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Bürosu ekiplerinin Milas merkezli gerçekleştirdiği operasyonda; nitelikli yağma yaptıkları iddiasıyla gözaltına alındıktan sonra tutuklanan 3 zanlıdan birine 13, diğer iki zanlıya ise 10’ar yıl hapis cezası verildi.

20202310_yagma_manset_e1aa8.jpg

Kurum Müdürü işine bisikletiyle gidip geliyor

Milas Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürü Ömer Gülter, evinden işine her gün bisikletiyle gidip geliyor. Bunun kendisi için bir yaşam biçimi olduğunu, bisiklet kullanmanın bir tutkuya dönüştüğünü belirten Gülter, Milas’ın çevresinde bulunan Ören, Çökertme, Gürçamlar, Güllük ve Güvercinlik gibi 30 ile 50 kilometre uzaklıktaki turistik yerlere de bisikletiyle gidip geldiğini söyledi...

20201023_bisikletiyle_gidip_geliyor_c5c5d.jpg

HES Kodu olmadan işlem yapılmayacak

Milas Ticaret ve Sanayi Odası (MİTSO), işlemlerde HES Kodu uygulamasını 26 Ekim’de başlatıyor.

20201023_hes_kodu_mitsoilk_3af20.jpg

Milas’ta ayakta yolcu denetimi yapıldı

Koronavirüs tedbirleri kapsamında toplu taşıma araçlarında ayakta yolcu alınmamasına yönelik yayınlanan genelge doğrultusunda Milas’ta denetim yapıldı. Denetimlerin ilerleyen günlerde devam edeceği belirtildi.

20201023_ayakta_yolcu_denetimleriilk_8c78a.jpg

Biz büyük bir aileyiz

Milas Belediye Başkanı Av. Muhammet Tokat, Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından organize edilen yemeğe katıldı. Yemekte Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı personelin önemine değinen Başkan Tokat, “Bu kentin her türlü imajı, bu kentin her türlü görüntüsü, içindeki yaşayan insanların sağlığı ve sıhhati sizlerden soruluyor” dedi.

20201023_belediye_temizlik_yemekilk_8ca93.jpg