Vizeye takıldılar, mürüvvetlerine Milas’ta erdiler

Sosyal medya yoluyla tanışarak bir süre sonra evlenmeye karar veren Ettore Negrini ve Olga Ugrovatova çifti, Yunanistan’ın vize vermemesi üzerine Türkiye’de Muğla’nın Milas ilçesine gelerek nikah kıydı. Mürüvvetlerine Türkiye’de eren çift, “Türkiye’yi, Milas’ı ve Güllük’ü çok seviyoruz. Yine buraya gelerek aşkımızı tazelemek istiyoruz.” diye konuştu.

20200924_yabanci_cift_manset_14091.jpg

Haber: Volkan Yıldız

İtalya’da yaşayan Ettore Negrini ve Kazakistanlı Olga Ugrovatova, sosyal medyada tanışarak bir süre sonra sevgili oldular. Dolu dizgin bir aşk yaşayan çift, buluştukları ilk yerde evlenmeye karar aldı.

YUNANİSTAN’DA EVLENME HAYALİ VİZEYE TAKILDI

Yunanistan’da nikah kıymayı planlayan çift, pandemi dolayısıyla Kazakistanlı Olga Ugrovatova’ya vize çıkmaması nedeniyle hayal kırıklığına uğradı. Mürüvvetlerine erebilmek için bir çare düşünen çift, vize engelini Muğla’nın Milas ilçesine bağlı Güllük Mahallesi’ne gelerek aştı ve ilçe merkezinde sade bir nikahla, yeni tanıştıkları arkadaşlarının şahitliğinde yaşamlarını birleştiren imzaları attılar.  

Türk halkına ve yöre insanlarına misafirperverlikleri için teşekkür eden Ettore Negrini ve Olga Ugrovatova çifti, Türkiye’nin kendileri için çok özel bir yeri olduğunu belirterek, yine ilk buluştukları yer olan Güllük’e gelerek aşklarını tazeleyeceklerini söyledi.

Kopyalanamaz, izinsiz kullanılamaz!

20200924_yabanci_cift_2_188b4.jpg

20200924_yabanci_cift_bdf5a.jpg

20200924_yabanci_cift_4_904c1.jpg