Başkan Çelik, vatandaşların sorunlarını dinliyor

Göreve geldiği günden itibaren vatandaş temaslarıyla ve sorunlara çözüm odaklı yaklaşımıyla dikkat çeken AK Parti Milas İlçe Başkanı Emin Çelik ve yönetim kurulu üyeleri, Çaltılık Mahallesi’ne ziyarette bulundu.

20201121_emin_manset_3bff7.jpg

AK Parti Milas İlçe Başkanı Emin Çelik, AK Parti Muğla Milletvekili M. Yavuz Demir’in danışmanı Emre Güçlü ve yönetim kurulu üyeleriyle vatandaşların sorunlarını, dertlerini çözmek için gerekli incelemelerde bulundu. İncelemeleri yakından takip eden Çelik, Milas’ın her bölge ve beldesine adım adım gitmeye gayret gösterdiğini ifade etti. Görev bilinci ve hizmet aşkı yüksek olan Çelik, “Beni rahatsız edin, bu koltuklar sizlerin, bizler sizlere hizmet için buradayız” diyerek vatandaşların taktirini topluyor.

Çelik, “Biz Milas’ın evladıyız, önümüzde seçim yok siyaset yapmaya da gelmedik, sizleri siyaset yaparak bunaltmak ta  istemiyorum, bizim buraya geliş amacımız belli sizlerin sorunlarınızı, dertlerinizi çözebilmektir. Buraların hizmetlerle buluşmasını sağlamaktır. Bizler Allah izin verdikçe sizlerin yanlarında olacağız, sürekli buralara geleceğiz” dedi.

 Çelik ve ekibi halkın sorunlarını tek tek dinledi. Sorunların çözümü için gerekli desteği veren Çelik, ziyaret ettiği bölgelerde yoğun ilgili görmeye devam ediyor.

AK PARTİ MİLAS İLÇE TEŞKİLATI  PANDEMİ DÖNEMİNDE VATANDAŞI YALNIZ BIRAKMIYOR

AK Parti Milas İlçe Teşkilatı Emin Çelik riyasetinde pandemi sürecinde  sosyal mesafe kurallarına uygun biçimde ziyaretlerine devam ediyor.

Çelik, “Bizler bu vatana gönül vermiş, milletine kendini adamış bir liderin temsilcileriyiz. Biz bu coğrafya da Recep Tayyip Erdoğan’ı temsil ediyoruz. Onunda dediği gibi biz bu millete hizmetkâr olmaya geldik. Biz vatandaşa ulaşamazsak, vatandaş bize ulaşamazsa bizler bu koltuklarda vatandaştan uzak siyaset yaparsak ne yaptığımız siyasetin ne kutlu davamızın bir amacı olur. Bizim davamız milletimizin davası biz buralarda bu milletin temsilcileriyiz” diye konuştu.

 ÇELİK’TEN VEFA ZİYARETİ

AK Parti Milas İlçe Teşkilatı ziyaretlerine 14 Nisan günü kalp krizi sonucu hayata veda eden AK Parti kurucu üyelerinden Ahmet Göztepe’nin evine ziyarette bulundu. Çelik ziyaretinde “Ahmet abimin ruhu şad olsun mekanı cennet olsun” diyerek ekledi;

“Ahmet abim sürekli görüştüğüm çok değer verdiğim fikirlerine düşüncelerine ihtiyaç duyduğum bir insandı. Sizler bana onun emanetisiniz, onun ailesi benim ailem biz kocaman aileyiz daima sizin yanınızda olmaya çalışacağız, asla kendinizi yalnız hissetmeyin. Benim kapım size sonuna kadar açık. Her zaman beni arayabilir, yardımcı olabileceğim bir şey olduğunda çekinmeden söyleyebilirsiniz”

20201121_emin_6_1fe45.jpg

20201121_emin_2_bc48d.jpg

20201121_emin_3_21319.jpg

20201121_emin_5_e441a.jpg

20201121_emin_4_1e6e9.jpg

d1391c5b14123.gif