Başkan Tokat'tan okullara başarı ziyareti

baskan-tokattan-okul-0e3830abcd7532e3e4b8.jpg

 

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, 2019-2020 eğitim-öğretim yılının 2. döneminin ilk gününde Mesleki ve Teknik Anadolu ve Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerini ziyaret etti.

Ziyarette okul idarecileri ile görüşen ve öğrencilerle sohbet eden Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, öğretmen ve öğrencilere 2. yarıyılda başarı diledi. Başkan Tokat; “Milas Belediyesi olarak daha iyi bir gelecek için eğitimle ilgili önemli yatırımlara imza attıklarını söyledi. Her iki okul ziyareti sırasında okul müdürleri ve öğretmenler tarafından ilgiyle karşılaşan Başkan Tokat’a özellikle okul yolunda yapılan genişletme ve oto korkuluk çalışması için teşekkür edildi.

Yol çalışmasının özellikle ara tatil sırasında yapıldığını belirten Başkan Tokat; “Eğitim ve öğretimi aksatmama adına çalışmamızı tatil dönemine denk getirdik. Bu alanda yapı itibariyle zor bir çalışma yürüttük. Tehlike oluşturan olumsuzlukları ortadan kaldırdık. Bunun yanında yine okullarımızın isteklerinin karşılanması adına Milas Belediyesi olarak elimizden geleni yapmaktayız. Biz her anlamda eğitimin ve öğretimin yanındayız” dedi.

Öğrencilerle masa tenisi oynayan ve yaptıkları çalışmaları inceleyen Başkan Tokat, “Yeni eğitim-öğretim döneminde tüm eğitim camiamıza, öğrencilerimize ve velilerimize başarılar diliyorum" ifadelerini kullandı.

8641a56f44.jpg1fe3f1067c.jpg29f0501833.jpg1599afe26a.jpgbd32e72901.jpg