Başkan Tokat’tan siyasi partilere ziyaret

Milas Belediye Başkanı Av. Muhammet Tokat, Ak Parti, MHP ve Deva Partisi yönetimine ziyaretlerde bulundu. Kongrelerini tamamlayarak görevlerine başlayan parti teşkilatlarına gerçekleştirilen ziyaretlerde, ortak akılla yönetilen bir Milas vurgusu öne çıktı.

20201017_tokat_parti_ziyaretleriilk_8522a.jpg

Milas Belediye Başkanı Av. Muhammet Tokat, genel kurullarını tamamlayan siyasi partilere hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Başkan Tokat’a; Milas Belediye Başkan Yardımcıları, CHP Milas İlçe Başkanı İlgin Göktepe, CHP Milas İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve Milas Belediye Meclis Üyeleri eşlik etti. Ziyaretler kapsamında önümüzdeki dönemde Milas’a yapılacak hizmetler doğrultusunda istişarelerde bulunularak, çalışmalar hakkında görüş alışverişi yapıldı. İlk olarak Ak Parti Milas İlçe Başkanlığına yapılan ziyarette Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı, Ak Parti Milas İlçe Başkanı Emin Çelik, Ak Parti Milas Belediye Meclis Üyeleri ve parti üyeleri karşıladı. Genel kurullarını tamamlayarak göreve başlayan Emin Çelik ve yönetimine başarılar dileyen Başkan Tokat; “Ortak akılla yöneteceğimiz bir Milas’ı hep birlikte inşa edeceğiz. Bu doğrultuda Emin Çelik ve Ak Parti teşkilatına yeni görevlerinde kolaylıklar ve başarılar diliyorum” dedi. Gerçekleştirilen ziyaretten ötürü çok memnun olduklarını dile getiren Emin Çelik ise; “Bizler aslında ilk göreve geldiğimizde Başkan beyi makamında ziyaret edecektik. Sayın Başkanımız bizden önce davranarak bizleri ziyarete geldiler, kendilerine bu nazik ziyaretten dolayı çok teşekkür ederiz” dedi.

Ziyarette, genelde ve yerelde iktidar olan iki partinin buluşmasının çok önemli olduğuna vurgu yapılırken, Milas için ortak bir irade gösterilerek çalışılacağı vurgulandı.

20201017_tokat_parti_ziyaretleri2_87914.jpg

“Milas için kim çivi çakıyorsa Allah razı olsun”

Adalet ve Kalkınma Partisi ziyaretinin ardından, geçtiğimiz ağustos ayında olağan genel kurullarını tamamlayarak göreve başlayan Milliyetçi Hareket Partisi Milas İlçe Başkanlığı’nı ziyaret eden Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat,  yeni dönemde güven tazeleyerek tekrar göreve gelen İlçe Başkanı Emin Nazmi Ünlüsoy ve yönetimine başarılar diledi.

Milliyetçi Hareket Partisi Milas İlçe Başkanlığı ziyaretinde, “Hizmet etme noktasında bütün siyasi partilerle birlikte önceliğimize Milas’ı koyarak hep birlikte çalışacağız” diyen Başkan Tokat, bu anlamda destek olan herkese teşekkür ettiğini belirtti. Milliyetçi Hareket Partisi Milas İlçe Başkanı Emin Nazmi Ünlüsoy ise, Muhammet Tokat ile çok uzun yıllardır tanıştıklarını belirterek; “Milas için kim çivi çakıyorsa Allah ondan razı olsun, biz her zaman bu kent için olan her şeyi destekleyeceğiz” dedi.

20201017_tokat_parti_ziyaretleri5_be9c3.jpg

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat siyasi parti ziyaretleri kapsamında son olarak Deva Partisi Muğla Kurucu İl Başkanı Mehmet Tolga Keskin ile bir araya geldi.

Yeni kurulan bir yapılanma olduklarını belirten Deva Partisi Muğla Kurucu İl Başkanı Mehmet Tolga Keskin, Belediye Başkanı ile ortak paydada buluşarak Milas için hizmet edeceklerini belirtti. Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, yeni görevinde Başkan Keskin ve ekibine başarılar dileyerek; “hayırlı olsun” dedi. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaretler, hediyelerin verilmesi ve fotoğraf çekimleriyle noktalandı.

20201017_tokat_parti_ziyaretleri3_31d98.jpg