Başkan yardımcıları muhtarlarla tanıştı

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ve Başkan Yardımcıları Gülşen Gökçe ve Cüneyt İlter, Milas Muhtarlar Derneğini ziyaret etti.

20201007_muhtarlar_yardimciilk_2fe0e.jpg

Geçtiğimiz ay başkan yardımcılıkları görevine atanan ve bir yıl süre ile görev yapacak olan Gülşen Gökçe ve Cüneyt İlter ile beraber Muhtarlar Derneğine gelen Başkan Tokat, yeni başkan yardımcılarını mahalle muhtarları ile tanıştırdı.

Gülşen Gökçe’nin teknik birimlerin bulunduğu ek hizmet binası, Cüneyt İlter’in ise ana binada idari işlerden sorumlu olduğunu belirten Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat; “Muhtarlarımız bana olduğu kadar başkan yardımcılarımıza da mahallelerinin sorunlarını aktarabilir” dedi.

Mahalle ziyaretlerine yeniden başladıklarının altını çizen Başkan Tokat, hem mahallelerimize yapılan çalışmaları incelemek hem de sorunları yerinde görüp çözüm üretmek adına bu tür ziyaretlerin devam edeceğini belirtti. Muhtarların sorunlarını da dinleyen Başkan Tokat, yapılan plan ve program çerçevesinde tüm mahallelerin sorunlarını gidereceklerini belirtti.

20201007_muhtarlar_yardimci_efa22.jpg