Çelik’ten Selimiye bölgesine hizmet binası

AK Parti Milas İlçe Başkanı Emin Çelik ve yönetimi daha hızlı hizmet verebilmek için Selimiye bölgesine hizmet binası açtı.

20201121_selimiye_manset_bb543.jpg

AK Parti Milas İlçe Teşkilatı çalışmalara ara vermeden devam ediyor. Milas’ın geniş bir coğrafya olması ve vatandaşların daha hızlı hizmet alabilmesi için Selimiye bölgesine AK Parti Milas İlçe Başkanlığına bağlı Selimiye hizmet binasını açıldı. AK Parti Milas İlçe Başkanı Emin Çelik göreve geldiği günden bugüne kadar çalışma alanlarını genişletmeye ve daha hızlı hizmet verebilmek için Milas’a uzak bölgelere hizmeti götürmeye başladı.

Selimiye bölgesinde 27 mahalle ve bir belde ile geniş bir bölge olduğuna değinen Başkan Çelik, “Biz Milas’a sevdalıyız, bu millet bizimle oldukça biz daha çok hizmet vereceğiz” dedi.

Yönetim kurulu üyesi Ufuk Akyol, “Selimiye bizim için değerli bir bölge, nitekim vatandaşlarımız her zaman Milas’a gidip gelemez bu yüzden onların ayağına hizmet getirmeye çaba sarf ettik. Bizim için önemli olan vatandaşın bu hizmeti kayıpsız ve hızlı alabilmesi bundan dolayı Selimiye bölgemize yeni hizmet binamız hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

 AK Parti Selime binasına Selimiye bölge koordinatörü olarak Süleyman İşler atandı.

 İşler, açıklamasında şu ifadelere kullandı:

 “Selimiye bölgemiz için önemli bir adım oldu. Vatandaşlarımızın yerinde hizmet alabilmesi için binamız hizmete açıldı. Tüm vatandaşlarımız istedikleri zaman bizlere sanki AK Parti Milas İlçe Başkanlığına ulaşır gibi ulaşabilmesi bizim için önem arz etmekte”

AK Parti Milas İlçe Başkanı Emin Çelik, “Yönetimim, İlçe teşkilatım, gönüllü arkadaşlarım hepimiz birleştik tek bir amacımız var, bu bölgelere en iyi hizmeti verebilmek. Selimiye bölgemize binamız hayırlı uğurlu olsun binamızı pandemi sürecini atlattığımız zaman açılışını gerçekleştireceğiz. Emeğe geçen tüm kardeşlerime teşekkür ediyorum” dedi.

20201121_selimiye_6_57dc3.jpg

20201121_selimiye_4_6cb64.jpg

20201121_selimiye_2_22983.jpg

20201121_selimiye_3_f3558.jpg

d1391c5b14123.gif