DEVA Partisi ziyaretlere başladı

DEVA Partisi Muğla İl Başkanı Tolga Keskin başkanlığında görev dağılımını tamamlayan Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Muğla yöneticileri, Milas’ta Ajans Gözlem ortaklarından, Gazete Güney Ege ve habermilas.com’un İmtiyaz Sahibi Zekai Korkmaz’ı ziyaret etti.  

20201119_deva_manset_76e8c.jpg

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Muğla İl Başkanı Tolga Keskin, İl Başkan Yardımcısı Avukat Ege Tokat, Teşkilat Başkanı Ali Durna, Kadın Çalışmaları İl Başkanı Ezgi Ümit Paralı, Kültür ve Sanattan Sorumlu İl Başkan Musa Çelik ve DEVA Partisi Milas İlçe Başkanlığı görevine getirilen Mustafa Alkaya, Muğla İl Yönetimi’nde görev dağılımının tamamlanmasının ardından tanışma ve nezaket ziyaretlerine başladı.

Ziyaret programına Milas’tan başlayan DEVA Partisi Tolga Keskin ve ekibi, Milas’ta Ajans Gözlem ortaklarından, Gazete Güney Ege ve habermilas.com’un İmtiyaz Sahibi Zekai Korkmaz’ı ziyaret etti.

Kendisinin de bir Milaslı olduğunu ifade eden Keskin, DEVA Partisi’nin Muğla’da güçlü bir yönetim oluşturduğuna değinerek, DEVA Partisi’nin asla ayrıştırıcı bir anlayışa sahip olmadığını her kesimi kucaklamak, sorunlarına çözüm olmak istediğini söyledi.

Keskin açıklamasında; DEVA Partisi Menteşe İlçe Başkanlığı’na İlker Altınsoy’un, Bodrum İlçe Başkanlığı’na Mehmet Billorer’in, Marmaris İlçe Başkanlığı’na Eray Özmen’in, Seydikemer İlçe Başkanlığı’na Orhan Ustaoğlu’nun, Kavaklıdere İlçe Başkanlığı’na İsa Öztürk’ün, Fethiye İlçe Başkanlığı’na Saniye Parca Kulaç’ın, Ortaca İlçe Başkanlığı’na Çetin Tatlı’nın ve Milas İlçe Başkanlığı görevine Mustafa Alkaya’nın getirildiğini açıkladı.

Muğla İl Yönetimini tanıtan Başkan Keskin, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ın önderliğinde ekonomiden, hukuka, eğitime ve diğer birçok alanda program dahilinde çalışmalara başladıklarını kaydetti.

Tanışma ve nezaket ziyaretinden memnuniyet duyduğunu söyleyen Ajans Gözlem ortaklarından, Gazete Güney Ege ve habermilas.com’un İmtiyaz Sahibi Zekai Korkmaz, siyasi partilerin demokratik yaşamın bir gereği olduğuna değinerek, DEVA Partisi’ne çalışmalarında başarılar diledi.

20201119_deva_2_fbaef.jpg

20201119_deva_3_e02bb.jpg

d1391c5b14123.gif