Dikkat! Elektrik kesintisi...

ADM Milas İşletme Yöneticiliği’nden verilen bilgiye göre, Milas’ın bazı mahallelerinde 18 Ekim 2020 Pazar günü 09:30-14:30 saatleri arasında elektrik kesinti olacağı bildirildi.

20201017_elektrik_kesintisi_13e90_2fa3c.jpg

ADM Milas İlçe Yöneticiliği’nden verilen bilgiye göre, 18 Ekim 2020 Pazar günü 09:30-14:30 saatleri arasında Bayır, Gürceğiz, Akçakaya, Çakıralan, Dereköy, Pinar, Sekköy, Hüsamlar, Çamlıca, Kalem, Yoğunoluk, Alatepe, Kultak Mahalleleri genelinde, Menteşe ilçesi Dağpınar ve Zeytinköy mahallelerinde, Sarnıç Mahallesi’nin Akbük mevkiinde ve TKİ Bağdamları ve Sekköy, YEAŞDereköy ham su pompaları ile Ören içme suyu ve Kemerköy Termik Santrali A-4 Kömür hazırlama tesislerinde, Bağdamları GES santrallerinde elektrik enerjisi kesintisi uygulanacaktır.

Ören, Türkevleri, Çökertme, Bozalan, Gökbel mahalleleri geneli Bodrum ilçesi üzerinden enerjilendirildiğinden  elektrik kesintisi yaşanmayacak. Ancak kısıt şartları oluşması durumunda belirtilen yerleşim yerlerinde de enerji kesintisi uygulanabilecek.

Yapılacak çalışmaların erken bitmesi halinde, bu yerlere erken enerji verileceğinden, jeneratör kullanan abonelerin kesinti esnasında güvenlik açısından şebeke ayırıcısını açmalarının faydalı olacağı bildirildi.