Engellerimiz için bir kitap yeter

Milas Belediyesi desteği ile Türkiye Sakatlar Derneği Milas Temsilciliği tarafından 3 Aralık Dünya Engelliler Günü etkinliği kapsamında “Engellerimiz için bir kitap yeter” projesinin standı Milas Atapark'ta açıldı. Atapark’ta açılan stanttan elde edilecek gelir engelli vatandaşlar için kullanılacak.

20201116_engelliler_stantilk_ab9a8.jpg

Pandemi sebebiyle yoğunluk oluşmasını engellemek için 3 Aralık Dünya Engelliler Günü öncesinde Milas Atapark'ta bir stant açan Türkiye Sakatlar Derneği Milas Temsilciliği, “Engellerimiz için bir kitap yeter” projesini hayata geçirdi. 

Türkiye Sakatlar Derneği Milas Temsilciliği tarafından açılan stant hakkında bilgi veren Türkiye Sakatlar Derneği Milas Temsilcisi Başkanı Hüsnü Tevşi; “3 Aralık Dünya Engelliler günü nedeniyle bu etkinliği başlattık. Etkinliğe bu kadar erken başlamamızın nedeni pandemi nedeniyle yoğunluk yaşamamak ve etkinliği zamana yaymak istedik. Buradan elde ettiğimiz gelir ile dernek binamızın kirasını ödemeyi, dernek üyelerimize erzak ve tekerlekli sandalye desteği vermeyi düşünüyoruz. Herkezi standımıza bekliyoruz. Etkinliğimize yer, stant ve kitap desteği veren Milas Belediyesi’ne teşekkür ediyoruz. Ayrıca Yazar, Yönetmen, Aktivist ve Eğitimci Erdal Kaya, Milas Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Bekir Güney ve bu süreçte yardımlarını esirgemeyen herkese teşekkür ediyor, standımıza tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz” dedi.

20201116_engelliler_stant2_e0951.jpg

20201116_engelliler_stant_1a5bf.jpg

20201116_engelliler_stant1_a9b1c.jpg