Kooperatif yönetiminden Başkan Tokat’a ziyaret

S.S. Milas Birlik Minibüs ve Otobüs Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi yönetimi, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat Başkan Tokat’ı makamında ziyaret etti. Milas ile ilgili yapılabileceklerin istişare edildiği toplantıda Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, yeni seçilen Kooperatif Başkanı Ali Aksu’ya yeni görevinde başarılar diledi.

20201014_baskan_kooperatif_ziyaret_c211a.jpg

13 Eylül’de genel kurulunu tamamlayarak yeni yönetimini belirleyen S.S. Milas Birlik Minibüs ve Otobüs Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Yönetim Kurulu, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı makamında ziyaret etti. Şoförlerin sorunlarının ele alındığı toplantıda, yapılabilecekler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Kooperatif Başkanı Ali Aksu ve yönetiminin ziyaretlerinden ötürü çok memnun olduğu dile getiren Başkan Tokat, 13 Eylül’de seçilen Aksu ve ekibine başarılar diledi. Başkan Tokat; “Şoförlerimizle her zaman istişarelerde bulunuyoruz. Kooperatif ve dernekler aracılığıyla şoförlerimizin taleplerini dinlemek çok daha elverişli oluyor. Bizlere gerçekleştirdikleri nazik ziyaretten ötürü Başkan Ali Aksu’ya ve kıymetli yönetimine teşekkür eder, görevlerinde başarılar dilerim” dedi.

S.S. Milas Birlik Minibüs ve Otobüs Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Ali Aksu’da, kendilerine gösterdikleri ilgiden dolayı Başkan Tokat’a teşekkür etti. Ziyaret, hatıra fotoğrafının çekilmesinin ardından noktalandı.