Milas Belediyesi online eğitim hizmeti sunuyor

Milas Belediyesi, koronavirüs tedbirleri nedeniyle dersliklerden uzak kalan öğrenciler için eğitim desteği sağlıyor.

20201120_online_egitim_milas_f91a4.jpg

Bu kapsamda Milas Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne bağlı, alanında uzman eğitimciler tarafından sınav grubu öğrencilerine online eğitim hizmeti verilecek.

Program kapsamında LGS - TYT ve AYT sınavlarına hazırlanan öğrencilere online ders anlatımı, soru çözümü ve deneme sınavları yapılarak eğitim hayatlarına katkı sağlanacak.

Eğitimler ücretsiz olup, bu hizmetten faydalanmak isteyen öğrenciler 512 33 02 no’lu telefon numarasından bilgi alabilirken, Milas Belediyesi Çocuk Kütüphanesi’ne başvurabilecek.

Online eğitim programı kapsamında açıklamalarda bulunan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat; Koronavirüs tedbirleri kapsamında dersliklerinden uzak kalan öğrencilerimiz için sınavlara hazırlanmaları ve başarı elde edebilmeleri için online eğitim hizmeti sunuyoruz. Online eğitim alanında uzman personellerimiz tarafından verilecek olup, öğrencilerimiz için eğitim alanında elimizden gelen tüm desteği sağlamaya devam edeceğiz. Bu kapsamda sınavlara hazırlanan tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum” dedi.

20201120_online_egitim_milas1_888fd.jpg

d1391c5b14123.gif