Minik Nesrin yoğun bakımdan çıktı

Milas’ta 2. kattan düşerek beyin kanaması geçiren 2,5 yaşındaki bir Nesrin Akın, tedavi gördüğü yoğun bakımdan çıktı ve normal serviste tedavisi devam ediyor. Minik kızın tedaviye cevap vererek yaşama tutunması, ailesini ve tüm sevenlerine eşsiz bir mutluluk yaşatıyor. 

20201610_nesrin_minik_manset_1d037.jpg

Milas’ta 11 Ekim 2020 tarihinde Gümüşlük Mahallesi Toprak Sokak’ta yaşadığı evin 2. katından düşen 2,5 yaşındaki Nesrin Akın, ağır yaralandı.

Kafasının üzerine düştükten sonra bilincini kaybeden minik Nesrin, ilk gün ailesinin imkanlarıyla Özel İzan Sağlık Hastanesi’ne getirilerek tedavi altına alındı. Düşme sonucu başında oluşan darbenin etkisiyle beyin kanaması geçiren minik Nesrin, hastanedeki ilk müdahalenin ardından Muğla’ya oradan da Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi.

NORMAL SERVİSE ALINDI

Habermilas.com’a özel açıklamalarda bulunan aile, doktorların yoğun çabası ile tedaviye cevap veren kızlarının yaşama tutunduğunu ve normal servise alındığını açıkladı.

Kızlarının tamamıyla sağlığına kavuşacağı günü ümitle bekleyen aile, bu süreçte kızlarının tedavisini yapan ve yapmakta olan tüm doktorlara, sağlık çalışanlarına ve yanlarında olan herkese teşekkür etti.