Özkaya ailesinin acı günü

Milas’ın tanınan iş insanlarından Özkaya İnşaat’ın sahibi Yaşar Özkaya’nın, Bodrum esnaflarından Ertuğrul ve Erdoğan Özkaya’nın babası, Fatih Özkaya’nın dedesi olan Mehmet Özkaya, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

20201119_ozkaya_manset_e9d93.jpg

Yaşlılığa bağlı kronik sağlık sorunları sebebiyle bir süredir Muğla’nın Ortaca ilçesindeki devlet hastanesinde tedavi gören 88 yaşındaki Mehmet Özkaya, sağlık durumunun ciddileşmesi ile yoğun bakıma alınmıştı.

Mehmet Özkaya, doktorların tüm müdahalesine rağmen hayatını kaybetti.

Milas’ın tanınan iş insanlarından Özkaya İnşaat’ın sahibi Yaşar Özkaya’nın, Bodrum esnaflarından Ertuğrul ve Erdoğan Özkaya’nın babası, Fatih Özkaya’nın dedesi, Ajans Gözlem ortaklarından, Gazete Güney Ege ve habermilas.com’un İmtiyaz Sahibi Zekai Korkmaz’ın eniştesi olan Mehmet Özkaya’nın vefat haberi başta Özkaya ailesinde ve yakınlarında, sevenlerinde büyük üzüntü yaşattı.

Mehmet Özkaya’nın naaşı, ikindi namazını müteakiben ilçeye bağlı Kalem Mahallesi’nde kılınacak cenaze namazının ardından toprağa verilecek.

Radyo Gözlem, Ajans Gözlem, Gazete Güney Ege, Habermilas.com internet haber portalı olarak, merhum Mehmet Özkaya’ya Allah’tan rahmet, acılı ve kederli ailesine, yakınlarına başsağlığı dileriz.