Futbolun tecrübeli isimleri Bodrum’da

Bodrum Veteranlar Futbol Takımı organizasyonunda yapılan futbol şöleni karşılaşmaları bugün oynanacak ilk maçla başlıyor.

20200820_bodrum_turnuvailk_27e33.jpg

Bodrum Veteranlar Futbol Takımı ev sahipliğindeki futbol şölenine geçen senenin şampiyon takımlarından 39 Kırklareli Masterlerı ile Milasspor Masterlerı futbol takımları katılıyorlar.

Bugün saat 18.30’da Bodrum Şehir Stadyumu’nda oynanacak ilk maçta ev sahibi takım Bodrum Veteranları ile 39 Kırklareli Masterlerı sahaya çıkacaklar.

Selim Demirci ve Tanju Nayman tarafından çalıştırılan Bodrum Veteranları futbol takımında birbirinden değerli birçok futbolcu takımın formasını giyiyorlar.

Milasspor Masterler- 39 Kırklareli Masterler

Bodrum futbol şölenin ikinci günü olan 21 Ağustos 2020 Cuma günü saat 18.30’da geçen senenin şampiyon iki takımı Milasspor Masterlerı ile 39 Kırklareli Masterlerı karşılaşacaklar.

20200820_bodrum_turnuva_545a8.jpg

Önce dostluk sonra futbol

Bodrum Şehir Stadyumu’nda yapılacak olan futbol şölenine ev sahipliği yapan Bodrum Veteranlar Takımı ve Masterlar Milli Takım Teknik Sorumlusu Selim Demirci, Bodrum’da oynanacak maçların bir turnuva maçı olmadığını belirterek; “Bu maçlar dostluğumuzu pekiştirecek futbol şölenimizin maçlarıdır” dedi.

Futbol şölenine katılan konuk 2 takıma teşekkür ettiğini vurgulayan Selim Demirci; “Kazanan dostluk ve arkadaşlık olsun” açıklamasında bulundu.

Selim Demirci, saha içinde ve saha dışında dostluğun her şeyden daha önce geldiğini ve önemli olduğunu söyleyerek; “Oynayacağımız bu futbol maçları, sezon öncesinde futbola olan özlemimizi giderecektir” diyerek, katılımcı takımların tüm sporcularına sahada başarı dileklerini iletti.

20200820_bodrum_turnuva1_1e6d2.jpg