Lig hazırlıkları sürüyor

Ege Bölgesi Ulusal Veteranlar Futbol Ligi’ne hazırlanan Milasspor Masterlar Futbol Takımı, 25 Ekim 2020 Pazar günü saat 17’de, Bodrum Şehir Stadyumu’nda Bodrum Birlikspor Masterlar Futbol takımıyla yapmış olduğu antrenman karşılaşmasında 3-3 berabere kaldı.

20201027_masterler_antreman_27cea.jpg

Ege Bölgesi Masterlar Futbol Ligi’nde şampiyonluk sevinci yaşayan ilçemiz takımı Milasspor Masterlerı, ikinci şampiyonluğunu Antalya’da yapılan Masterlar Turnuvası’nda elde etmişti.

2020-2021 spor sezonunda Ulusal Veteranlar Futbol Ligi’nde ilçemizi temsil edecek olan Mor Beyaz Milasspor Masterları, geçtiğimiz hafta sonu Bodrum Şehir Stadyumu’nda Bodrum Birlikspor ile oynadığı antrenman karşılaşmasından 3-3’lük beraberlikle ayrıldı.

Karşılaşmanın ilk yarısında etkili bir futbol ortaya koyamayan ilçemiz takımı, rakibin attığı 3 gole engel olamadı ve ilk yarı 3-0 Birlikspor’un galibiyeti ile tamamlandı.

Maçın ikinci yarısında teknik sorumlu Mehmet Kabak’ın taktik ve kenar yönetimiyle toparlanan Milasspor Masterları oyuna asıldı ve Ramazan Akkoyun’un 2, Kemal Aydeniz’in penaltıdan attığı golle 3-3’lük beraberliği yakaladı.

Maç sonrası Ulusal Vetaranlar Ligi ile ilgili bilgi veren takımın teknik sorumlusu Mehmet Kabak; “Oynadığımız antrenman maçlarında alınan skorlar önemli değildir, önemli olan maçta nasıl oynadığındır” açıklamasında bulundu. Yeni liglerinde daha zorlu takımlarla karşılaşacaklarını belirten Mehmet Kabak; “Lig maçları öncesinde hem antrenman çalışmalarımızda hem de lige hazırlık anlamında oynadığımız karşılaşmalarda hatalarımızı görüp lig maçlarımızda sıfıra yakın hata ile oynayarak, yeni ligimizde de ilçemizi en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz” açıklamasında bulundu.