Milasspor için değerli bir kaybımız

Ali Rıza Purma’nın vefat haberini Ankara’da alan Yeni Milasspor Kulüp Başkanı Öcal Yüksel, şehir dışında olmaları sebebiyle cenazeye katılamadıkları belirterek başsağlığı dileklerini iletti.

20200730_spor_vefatilk_61239.jpg

Yeni Milasspor Kulüp Başkanı Öcal Yüksel, Yeni Milasspor Kulübü ile ilgili çalışmalar yapmak için Ankara’da bulundukları sırada Yeni Milasspor Kulübünün eski yöneticilerinden, kulüp müdürü ve Sevdamsın Yeni Milasspor Taraftarlar Derneği Kurucu Üyesi Onursal Başkanı Ali Rıza Purma’nın vefat haberini duyduğunu belirterek, yaşanılan bu acı kayıp için üzüntülerini dile getirdi.

Yeni Milasspor Kulüp Başkanı Öcal Yüksel; “Yeni Milasspor Kulübüne çok uzun yıllar hem kulüp yönetimi içersinde sonrasında da Sevdamsın Yeni Milasspor Taraftarlar Derneğini kurarak hizmet eden değerli büyüğümüz ağabeyimiz Ali Rıza Purma’nın acı kaybı bizleri çok üzmüştür” dedi.

Yüksel yaptığı açıklamada; “Gönül isterdi ki son yolculuğunda Yeni Milasspor Sevdalısı Ağabeyimiz Ali Rıza Purma’nın yanında olalım. Ancak daha önceden belirlenen planlanmış bu Ankara yolculuğumuz nedeniyle çok istediğimiz halde bu son görevimizi yerine getiremedik. Yeni Milasspor Kulüp Yönetimi olarak değerli büyüğümüz, Yeni Milasspor sevdalısı yöneticimiz Ali Rıza Purma’ya Allah’tan rahmet, yakınlarına, sevenlerine, acılı ailesine ve Yeni Milasspor camiasına başsağlığı dileklerimizi iletiyoruz. Yeni Milasspor Kulübüne hizmetleri asla unutulmayacaktır” dedi.

20200730_spor_vefat1_619b4.jpg

20200730_spor_vefat2_ced7b.jpg

20200730_spor_vefat_6c35c.jpg