Süper Amatörde Mücadele Sürüyor

2019-2020 Muğla spor sezonunda Süper Amatör Küme Ligi’nde, lig maçları oynanmaya devam ediyor. Ligde üst sıralarda yer alan takımların şampiyonluk mücadelesi, alt sıralarda ise takımların ligden düşmeme mücadeleleri de devam ediyor.

20200221_superamator.jpg

 

İlçemizi bu ligde temsil eden Milas Esnafspor, geçtiğimiz hafta sonu Milas’ta aldığı Dalyanspor mağlubiyeti sonrasında şampiyonluktaki şansını büyük ölçüde yitirirken, alt sıralarda yer alan diğer temsilcimiz Yeni Milasspor ise deplasmanda aldığı Karaovaspor yenilgisiyle taraftarlarını üzmüştü.

Yeni Milasspor- Dalaman Belediyespor

23 Şubat 2020 Pazar günü haftanın en zor maçına çıkacak olan Yeni Milasspor, kendisi gibi alt sıralardan kurtulma çabasında olan Dalaman Belediyespor ile Milas Şehir Stadyumu’nda karşılaşıyor.

Her iki takımın da mutlak galibiyet için sahaya çıkacağı lig maçında Milaslı futbolseverler tribünlerden Yeni Milasspor’a destek için maçı izleyecekler.

Menteşe Yerküpe- Milas Esnafspor

23 Şubat 2020 Pazar günü Menteşe Yerküpe Sahası’nda Yerküpe karşısına çıkacak olan Milas Esnafspor geçtiğimiz hafta sonu aldığı mağlubiyeti telefi için sahaya çıkarken, ligin alt sırasında düşme potasında olan ev sahibi takım Yerküpespor’da sahaya galibiyet için çıkacak.

Haftanın Futbol Maçları Programı

Süper Amatör Küme Ligi:

22 Şubat Cumartesi Saat 14.00

Seydikemer Belediyespor- Gümüşlük Gençlikspor

Muğla Üniversitesi- Göcek Belediyespor

23 Şubat Pazar Saat 14.00

Yeni Milasspor- Dalaman Belediyespor

Menteşe Yerküpespor- Milas Esnafspor

Dalyanspor- Karaovaspor

Düğerek Güneşspor bay

BAL Ligi Maçları:

23 Şubat Pazar Saat 14.00

Yatağanspor- Konya Ereğlispor

Çal Belediyespor- Ortaca Belediyespor

Akşehirspor-Manavgat Belediyespor

Karaman Belediyespor- Sarayönü Belediyespor

Kestelspor-Bucak Belediye Oğuzhanspor

Isparta 32 Spor-Denizli Sarayköyspor

Burdur Mehmet Akif Ersoyspor- Kepez Belediyespor

İkinci Amatör Küme Ligi:

23 Şubat Pazar Saat 12.00

Bitez Gençlikspor-Bodrum Tukuazspor

Saat 14.00

Örenspor- Gündoğanspor

Konacıkspor- Kavaklıdere Belediyespor

U19 Ligi Maçları:

22 Şubat Cumartesi Saat 14.00

Milas Gençlikspor- Yatağanspor

U17 Ligi Maçları:

23 Şubat Pazar Saat 12.00

Yeni Milasspor- Bodrum Göltürkbükü

Saat 14.00

Gümüşlük Gençlikspor- Milas Gençlikspor

Bodrum 1925- Bafa Belediye Zeytinspor

U15 Ligi Maçları:

22 Şubat Cumartesi Saat 12.00

Milas Gençlikspor- Yatağanspor

Saat 14.00

Muğla Atletik-Yeni Milasspor

Turgutreisspor- Saburhanespor

Bitez Gençlikspor- Bodrum 1925

İkinci Lig Maçı:

23 Şubat Pazar saat 13.30

Elazığspor-   B.B.Bodrumspor

Üçüncü Lig Maçları:

Turgutluspor-Fethiyespor

Muğlaspor- Osmaniyespor

20200221_superamator2.jpg