Elektrik kesintisi uyarısı…

Milas’ta arıza bakım onarım çalışması sebebiyle elektrik kesintisi yapılacağını duyuran ADM,  yazılı bir açıklama yaparak vatandaşları planlı kesinti konusunda uyardı.

16 Temmuz tarihinde toplam 4 saatlik olarak planlanan enerji kesintisi hakkında ADM’den yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“İlçemiz Hacıapti Mahallesi’nde yapılacak olan arıza bakım onarım çalışması nedeniyle 16 Temmuz 2021 tarihinde 09.00 ile 13.00 saatleri arasında Hacıapti Mahallesi Balçık bölgesi, 23 Nisan Bulvaru, Ihlamur Sokak, Tarım Sokak ve Özyıldız Sitesi ve buna yakın yerlerdeki müşterilerimizde elektrik enerjisi kesintisi uygulanacaktır.

Yapılacak olan çalışmaların programlı elektrik kesintisi için belirtilen saatten önce bitmesi halinde kesintiden etkilenen yerlere çalışma bitiminden hemen sonra ilan edilen kesinti bitiş saatinden önce enerji verileceğinden, jeneratör kullanan abonelerin kesinti esnasında güvenlik açısından şebeke ayırıcısının açmaları faydalı olacaktır. Elektrik kesintisi hakkında bilgi almak ve bu konuda sorunların iletilmesi için vatandaşlarımız 186 çözüm merkezi hattını arayabilirler.”

- Haber Milas, Gündem bölümünde yayınlandı
https://habermilas.com/haber/7421067/elektrik-kesintisi-uyarisi