Yeni doğum yapan annelere Sevgi Bohçası

Türk Kızılayı Milas Şubesince yeni doğum yapan annelere 'Sevgi Bohçası' hediyesi devam ediyor. Bu kapsamda Türk Kızılayı Milas Şube Başkanı Ayşegül Semerci Güneş, Türk Kızılay Kadın Milas Başkanı Gülay Taş, yönetim ekibinden Melek Mercan ve Selda Gül tarafından yeni doğum yapan annelere 'Sevgi Bohçası' teslim edildi.

Yeni doğan bebeklerin ve annelerinin öncelikli hijyen, giyim eşyası vb. temel ihtiyaçlarının karşılanması hususunda, hayırseverlerin bağışları ile hazırlanan Sevgi Bohçaları, Türk Kızılay Şubeleri tarafından, bebek sahibi ailelere ulaştırılıyor.

Sevgi Bohçasının içerisinde yeni doğan bebek için hastane çıkış seti (tulum ve zıbın takımı), pamuk, bebek bezi, ıslak mendil, pişik kremi, şampuan, sabun, battaniye; anne için ise hijyenik ped ile gecelik bulunuyor.

Türk Kızılay Milas Şube Başkanı Ayşegül Semerci Güneş 'Sevgi Bohçası' dağıtımı hakkında açıklama yaparak; “Türk Kızılay Kadın Milas Başkanımız Gülay Taş, Yönetimden Melek Mercan ve Selda Gül ile birlikte, 'Sevgi Bohçası'nı teslim ettik. Kızılay Milas Şubesi olarak gönüllerden gönüllere köprü olmaya devam diyoruz” dedi.

- Haber Milas, Gündem bölümünde yayınlandı
https://habermilas.com/haber/7760878/yeni-dogum-yapan-annelere-sevgi-bohcasi