Teşekkür yemeği

Aynı gece, kuruluşundan bu yana Milas Gençlik Spor Kulübü’nün yönetiminde yer alarak, kulübe hizmet eden eski yönetim isimlerini onurlandırarak teşekkür edecek olan Kulübün Başkanı Ersin Köksal ve mevcut yönetim ekibi,  gecenin başarılı geçmesi için gereken çalışmaları üstlendi.

Bünyesinde futbolun yanı sıra teakwando, badminton, atletizm, kick boks, izcilik, judo, jimnastik ve görme engelliler spor branşları olan, yüzlerce gence spor yapma şansı tanıyan ilçemizin spor kulübü Milas Gençlikspor'un Başkanı Ersin Köksal, habermilas.com internet haber portalına gece ile ilgili yaptığı açıklamada, Milas Gençlik Spor Kulübü’nün kuruluşundan buyana yüzlerce gence spor şansı tanıdığını söyleyerek; “Kulübümüzün tek bir hedefi vardır o da karakterli, ailesine ve vatanına faydalı gençlere spor yoluyla bir gelecek sağlamaktır” dedi.

Başkan Ersin Köksal; “Milas Gençlik Spor Kulübünün kuruluşundan buyana kulübümüze yönetici olan isimleri unutmadığımızı göstermek ve kendilerine hizmetleri için teşekkür etmek için böyle bir gece düzenledik.

Gecemizde eski ve yeni yöneticilerimiz aynı masada yer alarak birbirleriyle sohbet edecekler ve kulübümüzün geleceği adına görüş alışverişinde bulunacaklar” dedi.

Başkan Ersin Köksal; “Milas Gençlikspor için mücadele eden, hizmet eden tüm eski ve yeni yöneticilerimizi kutluyor ve hepsine kulübümüz adına teşekkür ediyorum” diyerek, 2021-2022 Sezonunda Milas'ın tüm spor kulüplerine başarı dileklerini iletti.

- Haber Milas, Spor bölümünde yayınlandı
https://habermilas.com/haber/7803200/tesekkur-yemegi