Meşelik ve Aydınlıkevler’de çalışmalar tamamlandı

Milas’ın 132 mahallesine eşit ve etkin hizmet götürme noktasında yoğun bir çaba sarf eden Milas Belediyesi, bölgede yapılan saha çalışmalarının ardından, belirlenen program çerçevesinde hizmetlerini yerine getirmeye devam ediyor.

“1100 Metre Asfalt, 275 m3 İstinat Duvarı”

Milas’ın birçok noktasında çalışmalarını sürdüren ekipler, Aydınlıkevler Mahallesi Çaltılık Mevkii’nde 275 m3’lük taş istinat duvarı çalışmasını tamamladı. Ekipler, Meşelik Mahallesi Kemerdağı Mevkii’nde ise 1100 metre uzunluğunda 1. kat sathi asfalt kaplama çalışmasını tamamlayarak yolları modern bir görünüme kavuşturdu.

“İşimiz Milas, Gücümüz Milas”

Gerçekleştirilen çalışmalarla ilgili konuşan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, “Milas’ımız için çalışmaya, hemşehrilerimizi her gün daha güzel bir Milas’a uyandırma gayretiyle hizmetlerimize aralıksız devam ediyoruz. Kırsalı çok geniş bir ilçe olmamıza rağmen her mahallemize etkin ve eşit hizmet götürme noktasında yoğun bir çaba sarf ediyoruz. Bizim işimiz de gücümüz de Milas. Gerçekleştirilen çalışmalarda emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

- Haber Milas, Gündem bölümünde yayınlandı
https://habermilas.com/haber/7809015/meselik-ve-aydinlikevlerde-calismalar-tamamlandi